XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

Futam és pálya beosztás 2020.06.13. délelőtt


1.- Nem vagyok egyesületnek tagja -66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bakony-Sallai Ágnes1989II. korcsoportnői     1 / 5  
 2.Bálega Ferenc1986II. korcsoportférfi 5 / 4 3 / 8    
 3.Bozsó Tibor1963VII. korcsoportférfi   2 / 5 2 / 5 2 / 6
 4.Galgóczi Krisztina1988II. korcsoportnői 1 / 7      
 5.Heilmann Krisztina1966VI. korcsoportnői 1 / 4      
 6.Nagy Ida1954IX. korcsoportnői 5 / 7   4 / 6  
 
2.Bácsvíz-KVSC66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Csomai Zsolt1970VI. korcsoportférfi     3 / 1 3 / 1
 2.Hajdú László1961VII. korcsoportférfi 3 / 6      
 
3.Békéscsabai Senior66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Csirmaz Sándor 1966VI. korcsoportférfi 4 / 5 2 / 6 2 / 2  
 2.Németh Éva1949X. korcsoportnői 2 / 5   1 / 4  
 
4.Berettyó Cápák SE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bányai Tímea1976IV. korcsoportnői   4 / 7 3 / 2  
 2.Csörsz Gergely1982III. korcsoportférfi 3 / 4 1 / 8   3 / 2
 3.Deákné Erdei Lívia1992I. korcsoportnői 1 / 5   1 / 3 1 / 4
 4.Lukács Dorina1993I. korcsoportnői 1 / 8 1 / 3    
 5.Mészáros András1955IX. korcsoportférfi 5 / 6 4 / 6    
 6.Nagy Fanni20010. korcsoportnői 2 / 4 1 / 1    
 7.Pintye Adrienn20000. korcsoportnői 1 / 2   1 / 6  
 8.Pintye Viktória19970. korcsoportnői 2 / 3     1 / 3
 9.Tímár Krisztina1981III. korcsoportnői 1 / 1 1 / 5    
 10.Veres Gyöngyi1966VI. korcsoportnői     3 / 7  
 11.Vigh András1994I. korcsoportférfi 1 / 1   2 / 4 2 / 4
 
5.Budafóka SE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Pincési Balázs1981III. korcsoportférfi 3 / 3 3 / 7   2 / 5
 2.Pincési-Langer Noémi1980IV. korcsoportnői 4 / 6 2 / 2    
 
6.Budapest Honvéd SE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Liptai József1937XII. korcsoportférfi     3 / 2  
 2.Liptai Józsefné1942XI. korcsoportnői 5 / 2   4 / 3  
 
7.Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Alexi Anna1977IV. korcsoportnői 3 / 4     1 / 6
 2.Bohos Tamás1975V. korcsoportférfi   1 / 1 1 / 6  
 3.Botfalvai Ágnes1958VIII. korcsoportnői   3 / 5    
 4.Dr. Husveth Zsuzsanna1968VI. korcsoportnői   2 / 4    
 5.Gergelyfi Marietta1975V. korcsoportnői     1 / 1  
 6.Novákné Cseszregi Henriett1969VI. korcsoportnői   2 / 5    
 7.Szakács András1968VI. korcsoportférfi     2 / 1  
 8.Tracsek Mónika1977IV. korcsoportnői 2 / 8     1 / 7
 
8.Csongrádi Senior Úszó és SZSE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bartók Márton1954IX. korcsoportférfi   3 / 4    
 2.Palásti Anna1960VIII. korcsoportnői   5 / 4 4 / 5 2 / 8
 
9.Debreceni Szenior Úszó Klub66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Gazda Zsuzsa1964VII. korcsoportnői   3 / 8 3 / 8  
 
10.Dombovár66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Horgos Szilárd1969VI. korcsoportférfi 2 / 1      
 
11.Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bagi Csilla1964VII. korcsoportnői   2 / 8    
 2.Csepeli Pálma1944XI. korcsoportnői 4 / 3   3 / 6  
 3.dr. Legeza László1958VIII. korcsoportférfi 2 / 3     1 / 8
 4.Fehér Edit1968VI. korcsoportnői   2 / 1 2 / 4  
 5.Füzesi Zsolt1963VII. korcsoportférfi 3 / 1 2 / 1    
 6.Gévay Lilianna1964VII. korcsoportnői       3 / 1
 7.Legeza Péter1961VII. korcsoportférfi 5 / 7      
 
12.Egri Senior Úszó-Klub66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bögös László1946X. korcsoportférfi       3 / 4
 2.Fábián Béla1937XII. korcsoportférfi   2 / 8    
 3.Graffjódy Eszter1940XII. korcsoportnői 4 / 5      
 4.Kripkó Zoltán 1965VII. korcsoportférfi 3 / 5      
 5.Patkó József1948X. korcsoportférfi   2 / 2    
 
13.Győri Zabolátlan66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Gömöry Arpad1955IX. korcsoportférfi   3 / 1 3 / 4  
 
14.HÓD-Triatlon és Öttusa SE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Ambruzs Gábor1986II. korcsoportférfi 1 / 3     1 / 5
 2.Bere Katalin 1995I. korcsoportnői 3 / 3 3 / 2 1 / 8  
 3.Bese Gábor1978IV. korcsoportférfi   3 / 2    
 4.Dr. Paksi Zsolt1966VI. korcsoportférfi 4 / 8 4 / 5    
 5.Dr. Topal Leila1994I. korcsoportnői   1 / 8    
 6.Dura Tímea1994I. korcsoportnői 4 / 8     2 / 7
 7.Köteles Dávid1993I. korcsoportférfi     1 / 5  
 8.Kovács Béla1980IV. korcsoportférfi 5 / 5 3 / 6    
 9.Molnár Gyöngyi1991I. korcsoportnői 1 / 6      
 10.Seres Medárd1995I. korcsoportférfi 1 / 6 1 / 3    
 11.Seres Szilvia1977IV. korcsoportnői   4 / 3    
 12.Szabó Enikő Magdolna1972V. korcsoportnői 5 / 4 4 / 4    
 13.Szabó Renáta1994I. korcsoportnői 1 / 3      
 
15.Iron Swimm66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Czuczi Mátyás1967VI. korcsoportférfi 2 / 2   1 / 1  
 
16.Kiskun VSSE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Fábián Vince1981III. korcsoportférfi 5 / 2   3 / 3  
 2.Kalotai Zsuzsanna1982III. korcsoportnői   3 / 6 3 / 4  
 3.Palásti Éva1990II. korcsoportnői       1 / 2
 4.Sebők János1956VIII. korcsoportférfi 3 / 7     2 / 3
 
17.Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Urbán Tamás1975V. korcsoportférfi 4 / 6 3 / 5 2 / 8  
 
18.Mezőtúri Seniorok66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Csipes Andor1973V. korcsoportférfi 1 / 7     1 / 6
 
19.Miskolci Vízművek Sport Club66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Baranyi Valéria1947X. korcsoportnői   4 / 5   2 / 3
 
20.Nyíregyházi Fókák SE66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Cseh Imre1968VI. korcsoportférfi   1 / 7   1 / 1
 
21.Pécsi Vörös Meteor Sportkör66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Axt Éva1956VIII. korcsoportnői 4 / 7   3 / 3  
 
22.ProHarmony66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Farkas Zsoltné Nagy Mariann1981III. korcsoportnői 2 / 1 1 / 4   1 / 1
 
23.Suncity Triathlon Team66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Gábe Tamás1990II. korcsoportférfi 2 / 6 1 / 5 1 / 3 1 / 3
 2.Novák Krisztina1993I. korcsoportnői 2 / 7 1 / 6 1 / 2 1 / 5
 3.Schulcz Domonkos1991I. korcsoportférfi 3 / 2      
 
24.Szeder SC66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Dobcsányi János1950X. korcsoportférfi 5 / 3 4 / 3    
 
25.Szentesi Delfin ESC66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bíró Dániel1977IV. korcsoportférfi 2 / 8      
 2.Bocskai Zsófia1947X. korcsoportnői 5 / 5     2 / 6
 3.Debreczeni Beáta1973V. korcsoportnői   2 / 6    
 4.Demeterné Zsuzsa1952IX. korcsoportnői     2 / 7  
 5.Dr. Szabó László1969VI. korcsoportférfi 2 / 7      
 6.Ferke Gáborné1941XI. korcsoportnői     4 / 2  
 7.Horváth Roland1991I. korcsoportférfi 2 / 4 1 / 4 1 / 4 1 / 7
 8.K. Szabóné Licsicsányi Rózsa1940XII. korcsoportnői   5 / 5    
 9.Kovács Attila1965VII. korcsoportférfi 3 / 8   2 / 7  
 10.Lucz Imre1951IX. korcsoportférfi     3 / 5  
 11.Lukácsy Katalin1940XII. korcsoportnői   4 / 1 4 / 1  
 12.Maczula Zoltán1967VI. korcsoportférfi 2 / 5      
 13.Melkuhn Dezső1938XII. korcsoportférfi 4 / 2   2 / 3 3 / 3
 14.Nyéki Anikó1974V. korcsoportnői 3 / 8     2 / 5
 15.Palásti Katalin1952IX. korcsoportnői 3 / 2 3 / 7 2 / 3  
 16.Rozgonyi Eszter1980IV. korcsoportnői   1 / 2    
 17.Takács Tamara19990. korcsoportnői 3 / 7      
 18.Takács Tímea20010. korcsoportnői 3 / 6      
 19.Tari László1954IX. korcsoportférfi 4 / 4 2 / 7 2 / 6 2 / 7
 20.Téli Éva 1956VIII. korcsoportnői   3 / 3   2 / 2
 21.Varga-Kis Katalin1960VIII. korcsoportnői   4 / 6    
 22.Vidovics Zoltán1968VI. korcsoportférfi 1 / 8      
 23.Virágos Éva1957VIII. korcsoportnői 4 / 4   2 / 6  
 
26.Törökbálint66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Angyalföldi Éva1944XI. korcsoportnői 4 / 2   2 / 8  
 2.Baranyi Judit1954IX. korcsoportnői 3 / 5   2 / 2  
 3.Baranyi Mária1945XI. korcsoportnői 4 / 1   3 / 5  
 4.Csaba László1948X. korcsoportférfi 1 / 2      
 5.Csapó Katalin1952IX. korcsoportnői   2 / 7    
 6.Csikány Csilla1968VI. korcsoportnői 2 / 6 1 / 7 1 / 7 1 / 8
 7.Majorfalvi Éva1974V. korcsoportnői   3 / 1    
 8.Répási Enikő1946X. korcsoportnői   4 / 2    
 9.Répási Ildikó1944XI. korcsoportnői     4 / 4  
 10.Simon Ildikó1974V. korcsoportnői 2 / 2 2 / 3   2 / 4
 11.Szerdahelyi Mária1950X. korcsoportnői 3 / 1   2 / 5  
 12.Tóth Csaba1969VI. korcsoportférfi 1 / 4 1 / 2 1 / 2 1 / 4
 13.Várady Judit1967VI. korcsoportnői 5 / 3     2 / 1
 
27.Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Apatóczki István1961VII. korcsoportférfi   2 / 4    
 2.Dr.Balás Gábor1949X. korcsoportférfi 4 / 3 3 / 3    
 3.Kancsó János1941XI. korcsoportférfi 4 / 1 4 / 4    
 
28.Tovafutók Se66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Béry Zoltán1968VI. korcsoportférfi 4 / 7      
 
29.TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Bartos Magdolna1957VIII. korcsoportnői     2 / 1  
 2.Emhő Klára1941XI. korcsoportnői   5 / 3    
 3.Juhász Ágnes1951IX. korcsoportnői 5 / 6 5 / 6 3 / 1  
 4.Kollár Marcell1990II. korcsoportférfi 1 / 5 1 / 6 1 / 7 1 / 2
 5.Tátrai Zsuzsa1950X. korcsoportnői   3 / 4    
 
30.Újpesti Torna Egylet66 2/3m gyorsúszás66 2/3m mellúszás66 2/3m hátúszás66 2/3m pillangóúszás
 1.Wiszi Béla1949X. korcsoportférfi   2 / 3    
 
Nevezett egyesületek száma: 30 # Nevezett versenyzők száma:124 # Összesen: 223 versenyszámban neveztek

Vissza