VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Futam és pálya beosztás 2021.10.16. délelőtt


Az utolsó férfi (5. futam) és az első női futam összevonásra került a lista végén látható módon!

1.Bácsvíz-KVSC1500m gyorsúszás
 1.Hajdú László1961VIII. korcsoportférfi 4 / 1
 2.Zima Péter1975V. korcsoportférfi 3 / 4
 
2.Békéscsabai Senior1500m gyorsúszás
 1.Csirmaz Sándor1966VII. korcsoportférfi 2 / 8
 2.Csomai Zsolt1970VI. korcsoportférfi 5 / 0
 3.Dr Kocsor Ferencné1946XI. korcsoportnői 1 / 13
 4.Dr Tari Béla1979IV. korcsoportférfi 1 / 6
 5.Juhászné Tóth Margit1953IX. korcsoportnői 2 / 7
 6.Miklós Éva1946XI. korcsoportnői 1 / 3
 7.Pappné Dr. Marik Sarolta1956IX. korcsoportnői 2 / 8
 
3.Budapesti Delfinek Szenior 1500m gyorsúszás
 1.Balla Mónika1973V. korcsoportnői 3 / 8
 2.Bohos Tamás1975V. korcsoportférfi 3 / 9
 3.Botfalvai Ágnes1958VIII. korcsoportnői 1 / 7
 4.Novákné Cseszregi Henriett1969VI. korcsoportnői 3 / 0
 
4.CSM Timisoara1500m gyorsúszás
 1.Soós Vilmos1945XI. korcsoportférfi 5 / 1
 
5.Csongrádi Senior Úszó és SZSE1500m gyorsúszás
 1.Szabó Máté1984III. korcsoportférfi 2 / 9
 
6.Debreceni Szenior Úszó Klub1500m gyorsúszás
 1.Batta Gyula1953IX. korcsoportférfi 1 / 1
 2.Cseri Piroska1954IX. korcsoportnői 2 / 9
 3.Terdik Ákos1981IV. korcsoportférfi 4 / 9
 4.Tóth Béla1961VIII. korcsoportférfi 1 / 8
 
7.Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1500m gyorsúszás
 1.Bíró Bernadett1995I. korcsoportnői 1 / 14
 
8.Eger Városi Úszóklub és Gyógyúszó tanoda1500m gyorsúszás
 1.Jekencsik András1964VII. korcsoportférfi 3 / 8
 2.Lázár Rita1962VII. korcsoportnői 3 / 9
 3.Pócs Alfréd dr1955IX. korcsoportférfi 1 / 7
 4.Pócs Karola dr1996I. korcsoportnői 2 / 3
 
9.Egri Senior Úszó-Klub1500m gyorsúszás
 1.Dinnyés Ildikó1961VIII. korcsoportnői 1 / 6
 2.Graffjódi Eszter1940XII. korcsoportnői 1 / 9
 3.Heverdle István1952IX. korcsoportférfi 2 / 6
 
10.Esztergomi Úszó Klub1500m gyorsúszás
 1.Bajcsyné Fazekas Réka1988II. korcsoportnői 2 / 5
 
11.Győri Zabolátlan1500m gyorsúszás
 1.Tóth Alexandra1972V. korcsoportnői 2 / 6
 
12.Hírös ESC1500m gyorsúszás
 1.Danyi Csanád1976V. korcsoportférfi 4 / 2
 
13.HÓD-Triatlon és Öttusa SE1500m gyorsúszás
 1.Bere Katalin Viktória1995I. korcsoportnői 2 / 4
 2.Dimák Dávid1993I. korcsoportférfi 4 / 8
 3.Dura Tímea1994I. korcsoportnői 1 / 8
 4.Vereczkei Csilla1983III. korcsoportnői 1 / 17
 
14.Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 1500m gyorsúszás
 1.Rákhely Béla1966VII. korcsoportférfi 1 / 5
 2.Varga Miklós1968VI. korcsoportférfi 1 / 4
 
15.Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza1500m gyorsúszás
 1.Sebők János1956IX. korcsoportférfi 2 / 3
 
16.Kistarcsai VSRC1500m gyorsúszás
 1.Bálint Mátyás1978IV. korcsoportférfi 3 / 3
 
17.Megathlon SE1500m gyorsúszás
 1.Háden-Felföldi Viktória1985III. korcsoportnői 3 / 4
 2.Kremmer Zoltán1972V. korcsoportférfi 4 / 7
 3.Molnár Gergely1980IV. korcsoportférfi 4 / 5
 4.Szendreiné Kiss Fanni1983III. korcsoportnői 3 / 2
 
18.Nyíregyházi Sportcentrum SE1500m gyorsúszás
 1.Cseh Imre1968VI. korcsoportférfi 4 / 0
 2.Cserés Miklós1985III. korcsoportférfi 4 / 4
 3.Dr. Szokol Dianna1971VI. korcsoportnői 3 / 3
 4.Hanász Attila1981IV. korcsoportférfi 2 / 7
 
19.OSC1500m gyorsúszás
 1.Pék Zsófi1985III. korcsoportnői 1 / 5
 
20.Pécsi Vörös Meteor Sportkör1500m gyorsúszás
 1.Király Balázs1977IV. korcsoportférfi 3 / 0
 2.Királyné Csirke Eszter1980IV. korcsoportnői 1 / 4
 
21.Spuri SC1500m gyorsúszás
 1.Braun Boróka1995I. korcsoportnői 2 / 2
 2.Liker Dávid1995I. korcsoportférfi 3 / 7
 3.Ritók Lajos1990II. korcsoportférfi 2 / 4
 4.Vándor Gergely1979IV. korcsoportférfi 3 / 6
 
22.Swim Life1500m gyorsúszás
 1.Dr. Varga Emese1980IV. korcsoportnői 2 / 1
 2.Halász Balázs1976V. korcsoportférfi 2 / 2
 3.Jónás Krisztina1987II. korcsoportnői 1 / 15
 
23.Szeder SC1500m gyorsúszás
 1.Dobcsányi János1950X. korcsoportférfi 5 / 11
 2.Gyenes András1951X. korcsoportférfi 5 / 8
 
24.Szentesi Delfin ESC1500m gyorsúszás
 1.Berekméri István1965VII. korcsoportférfi 2 / 5
 2.Bertényi Mária1944XI. korcsoportnői 1 / 2
 3.Bíró Gábor1993I. korcsoportférfi 2 / 1
 4.Dr. Venczel Kincső1974V. korcsoportnői 3 / 5
 5.Felvégi Zsuzsanna1979IV. korcsoportnői 2 / 0
 6.Gerendi Norbert1974V. korcsoportférfi 1 / 3
 7.Horváth Roland1991II. korcsoportférfi 3 / 1
 8.Kiss Csaba1967VI. korcsoportférfi 4 / 6
 9.Kovács Attila1965VII. korcsoportférfi 3 / 5
 10.Melkuhn Dezső1938XII. korcsoportférfi 1 / 9
 11.Tari László1954IX. korcsoportférfi 1 / 2
 12.Török Imre Gábor1988II. korcsoportférfi 1 / 0
 
25.Törökbálint1500m gyorsúszás
 1.Csikány Csilla1968VI. korcsoportnői 3 / 6
 2.Ficze Gabriella1981IV. korcsoportnői 3 / 7
 3.Schenk Robert1960VIII. korcsoportférfi 3 / 2
 4.Tóth Csaba1969VI. korcsoportférfi 4 / 3
 5.Várady Judit1967VI. korcsoportnői 1 / 16
 
26.Tovafutók Se1500m gyorsúszás
 1.Béry Zoltán1968VI. korcsoportférfi 2 / 0
 2.Bujna Lilla1974V. korcsoportnői 3 / 1
 
Nevezett egyesületek száma: 26 # Nevezett versenyzők száma:77 # Összesen: 77 versenyszámban neveztek



Az utolsó férfi (5. futam) és az első női futam résztvevői:

Pálya A/B oldal Versenyző Szül.év. Egyesület
0 ACsomai Zsolt1970Békéscsabai Senior
 
1 ASoós Vilmos1945CSM Timisoara
BDobcsányi János1950Szeder SE
2 ABertényi Mária1944Szentesi Delfin ESC
 
3 AMiklós Éva1946Békéscsabai Senior
BDr Kocsor Ferencné1946Békéscsabai Senior
4 AKirályné Csirke Eszter1980Pécsi Vörös Meteor Sportkör
BBíró Bernadett1995Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula
5 APék Zsófi1985OSC
BJónás Krisztina1987Swim Life
6 ADinnyés Ildikó1961Egri Senior Úszó-Klub
BVárady Judit1967Törökbálint
7 ABotfalvai Ágnes1958Budapesti Delfinek Szenior
BVereczkei Csilla1983HÓD-Triatlon és Öttusa SE
8 ADura Tímea1994HÓD-Triatlon és Öttusa SE
BGyenes András1951Szeder SE
9 AGraffjódi Eszter1940Egri Senior Úszó-Klub
 


Vissza